Seyahat Sigortası


Tüm AB ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize alımı sırasında ve kendi ülkelerine girişte seyahat sağlık sigortasını zorunlu hale getirmişlerdir.

Seyahat sağlık sigortası; seyahatlerinizde size, kaza ve ani hastalık durumunda güvence sağlarken sağlık danışmanlığı ve asistans hizmetleri de sunar.

Bununla birlikte yaptırmış olduğunuz Seyahat sağlık sigortası ile vize alabilme koşullarından bir tanesini yerine getirmekle kalmaz seyahatinizi iptal etmeniz durumunda gemi şirketleri tarafından uygulanan iptal şartlarından etkilenme riskine karşıda önlem almış olursunuz.

Turizm firmamız tarafından satışa sunulan tüm paket ürünlere seyahat sağlık sigortası dahildir. Paket haricindeki diğer tüm ürünler için ekstra olarak sigorta poliçesi yapılabilmektedir.

Bu sigortanın yapılması için gerekli bilgilerin yolcu tarafından rezervasyonun konfirmesi esnasında bildirilmesi zorunludur. Bu bilgilerin verilmemesinden kaynaklanabilecek sigorta yapılmaması, geçerli olmaması gibi durumlarda sorumluluğumuz altında bulunmamaktadır.

× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.