Kaş Villaları | Kaş Apart ve Tekne Kiralama Merkezi

Kaş Villaları Akdenizin İncisi Kaş ve Kalkan’da tatilini planlayan yerli ve yabancı tatilcilerin yeni gözdesi olmayı başarmıştır. Her bütçeye ve kişi sayısına göre uygun villalar bölgede tatilcilere hizmet vermektedir. Kaş villaları ; korunaklı villalar, deniz manzaralı villlar, doğa içinde sessiz izole villar olarak hizmet vermektedir. Villa turizmi ilk olarak Kaş ve Kalkan’da İngiliz tatilcilerin taleplerine karşılık vermek amacıyla başlamış. Daha sonraları yerli misafirlerimizin de gözde konaklama tercihi olmuştur. Kaş villaları genelde 3 yatak odalı ve 4 yatak odalı olduğu gibi her sayıda grupların taleplerini karşılayacak şekilde de villalar mevcuttur.

Villa kiralayarak kendinize özel bir tatil alanı yaratırsınız. Yemeğinizi hijyenik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Korunaklı villalar son zamanlarda muhafazakar kesimin ilgi odağı olmuştur. Etrafı kapalı villalarda izole ve sakin,gözlerden uzak tatil isteyen tatilcilerin vazgeçilmezi olmuştur.

Doğa içerinde sessiz, sakin, kalabalıktan uzakta kuş sesleriyle bir tatil arayan tatilciler Doğa içerisinde villaları tercih etmektedir. Bu villalar deniz manzaralı villalara göre daha ekonomik ve daha izoledir.


× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.