Biz Kimiz ve Nasıl Çalışıyoruz


Antalya ili Kaş ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, Kaş’ın ilk konaklama, tur ve transfer hizmetlerini tek çatı altında sunan üretici bir seyahat acentesidir. Firmamız başta İngiltere, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden binlerce turist getirerek hem ülke hem de bölge ekonomisine hizmet etmiştir. Yıllarca outdoor veya doğa sporları alanında turlar organize eden firmamız bu tecrübesi ile konaklama acenteciliğine girmiştir. Yeni bir ekip ile tatil planı yapan misafirlerin en çok karşılaştıkları sorunları çözmek ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak adına yola çıkmıştır. Şimdiye kadar tüm acenteler ve oteller tarafından tek fiyat politikası ile hareket edildi. Bir firmanın satış fiyatı ile diğer firmanın satış fiyatı arasında zorunlu olarak çok az fiyat farklılıkları ile tüketiciyi tatmin edici fiyatlar verilemedi.

Konaklama Sihirbazı işte tam bu noktada devreye giriyor. Biz sadece bir bilgisayar ya da cep telefonu ekranı değiliz, her zaman telefonun ucunda sizinle birlikteyiz. Canlı olarak bağlanıp sizin için en iyi fiyatı otellerin doluluk durumlarına göre sözlü veriyor ve anında rezervasyonunuzu yapıyoruz. Tüm doğru ve gerçek yorumları tatil danışmanı arkadaşlarımızdan alıyorsunuz ve Kaş a geldiğinizde ofisimizde sizleri her zaman bekliyoruz. Her hangi bir sorun mu oldu , işte o zaman tecrübeli ekibimiz hemen tekrar devreye giriyor ve tatiliniz aksamadan güzel anılarla devam ediyor.

Acentamızdan otelini, apartını veya villasını kiralayan misafirlerimiz, Kaş ta sunulan tüm tatil aktivitelerini, transfer hizmetlerini de aynı anda rezervasyonlarını üretici firmamızdan yaparak, fiyat avantajına sahip olurlar. Her hizmet için ayrı firmaya ulaşmak zaman ve güven kaybına sebep olacağından, tek firmadan Kaş ve Kalkan tatillerini uygun fiyat ile güvenilir hizmete kavuşurlar.

Siz nasıl bir tesis ve hizmet istediğinizi danışmanınıza anlatın, bütçenizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Firmamızın bünyesinde ve kontenjanındaki tesislerden en iyi fiyatla en iyi tesiste konaklayın.

Şimdiden İyi Tatiller.

KonaklamaSihirbazı Ekibi

KonaklamaSihirbazı bir Tatil Sihirbazı Seyahat Acentesi Kuruluşudur.

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres:

Firma Adı:  TATİL SİHİRBAZI SEYAHAT ACENTASI ­TURSAB BELGE NO 13449

(Begonvil Seyahat Konaklama Turizm Hiz Tic.Ltd Şti.)

Ticaret Odası: Kumluca Ticaret Odası

Faaliyet Konusu: Turizm ve seyahat acentacılığı kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentalarına ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkanları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek ve 4.10.2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Vergi Dairesi ve Numarası: Kaş Vd Kurumlar Vergisi / 1601585342

× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.