Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /var/www/vhosts/konaklamasihirbazi.com/httpdocs/wp-content/themes/othemesnet-turizm/functions.php on line 144

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /var/www/vhosts/konaklamasihirbazi.com/httpdocs/wp-content/themes/othemesnet-turizm/functions.php on line 144

Deprecated: Required parameter $namespace follows optional parameter $directories in /var/www/vhosts/konaklamasihirbazi.com/httpdocs/wp-content/themes/othemesnet-turizm/ot-framework/autoload.php on line 163
Özel Kekova Tekne Kiralama | Kaş Apart ve Tekne Kiralama Merkezi

Demre Tekne Aşkın

özel kekova tekne kiralama

Kamp Alanı Hakkında

Özel Kekova Tekne Kiralama

Kekova Tekne turu yapmanın diğer bir yolu da Demre yani tarihi andriake limanından hareketli teknemizi kiralamaktır. Kekova tekne turu için Andriake limanından hareket etmek, üçağız limanından hareket etmekle aynı şeydir. Tek fark şudur: üçağız Kaş’a 30 km iken Demre limanı 42 km dir. Fakat yol d400 anayolu olduğundan Demre limanına ulaşım süresi ile Üçağız limanına ulaşım süresi aynıdır. Hatta demre limanına aracınızı park etmek ve tekneye geçmek daha kolaydır. Bu bağlamda kekova tekne turu için Demre limanından teknemizi kiralamakta iyi bir fikirdir. Görülen yerler aynıdır. Sadace sıralaması farklıdır.

Kekova bölgesi muhteşem koyların yanında, tarihi dokuya da ev sahipliği yapıyor. Kaş tatilinizde özel tekne turu yapmak isterseniz, demre limanında bulunan teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Demre limanı; Kekova bölgesinin diğer bir kapısı olarak tabir edilir. Araçla ulaşabileceğiniz son noktadır. Kaş’ a 42km mesafededir. Kekova tekne turu yapmanın en iyi diğer yolu demre limandan hareketli teknelerimizi kiralamaktır. Kaş limandan çıkışlı teknelerimiz ile kekova bölgesine ulaşmak deniz yolu ile 2 saat sürmektedir. Bu nedenle yolda çok süre kaybedilir ve kekova koylarında yüzmek için az zamanınız kalır. Bu sebeple demre limanına D400 anayolundan kolayca aracınız ile ulaşırsınız ve deniz yolu ile kaybedeceğiniz zamanı yoldan kazanırsınız. Kekova koylarında yüzmek için çok fazla zaman yaratırsınız.

Kekova tekne kiralama hizmeti ile teknemizi mürettebatlı  kiralayıp, size özel bir tatil yapabilirsiniz

Genel Tur Programı: 10:30 da teknelerimiz demre limanında hazır oluyor. Tüm temizlik ve ön hazırlıklar tamamlanmış şekilde sizler misafir ediyor. Aracınızı teknenin yakın bir noktasına kadar sürebilirsiniz. Kaptanımız sizi karşılıyor.

Kekova Bölgesinde 5 farklı koyda ortalama her koyda 45 er dakika yüzme molası veriyoruz. Bunun yanında batık şehir gezisi yapıyoruz. Teknemiz batık şehirden çok yavaş bir hızla geçerken, batıkları görme fırsatınız oluyor. Teknemiz Kaş limandan çıkışlı teknelerin uğramadığı korsan mağarasına geçiyor. Burası akdeniz foklarının yaşam alanlarından biri. Doğal oluşum mağarayı görüyoruz.

Simena tarihi köyü de diğer keşfedeceğimiz bir tatil noktası. Simena tarihi köyü, Kaleköy olarakta biliniyor. Bu köye araç yolu olmadığından, tek ulaşım deniz yolu ile mümkün. Koruma altında olan Simena köyü limanına yanaşıyoruz ve 1 saat serbest zaman veriyoruz. Köyde yapılan doğal dondurmaları tadabilirsiniz. Hediyelik eşya tezgahlarından yöresel ürünleri satın alabilirsiniz. Kaleköy’de yer alan batık lahiti (mezar) görebilirsiniz. Burada yüzme fırsatınız da var. Batıkların üzerinde yüzebilirsiniz.

Teknemiz tekrar demre limanına 17:45 civarı yanaşıyor ve turumuz sonlanıyor. Özel Kekova Tekne Kiralama yaparak tüm gün bölgeyi gezmiş olmanın mutluluğu ile dönüş yapmış olursunuz.

Sabah ilk koyda çay ikramları yapıyoruz. Öğle yemeği teknemizde yöresel soğuk zeytinyağlı mezelerin yanında balık ya da tavuk mangal olarak sunuyoruz.  Dönüş yolunda meyve ikramları sunuyoruz.

Özel Kekova Tekne Kiralama İçin 3 Neden

  • Çayağzı tarihi limanını görürsünüz
  • Kekova Bölgesini Tam olarak keşfedersiniz
  • Demre limanına ulaşım çok rahat

Transfer hizmetleri için firmamızın www.kasshuttle.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaş tekne turu blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ulaşım Bilgileri

Demre Tekne Aşkın


PAYLAŞ

Rezervasyon


Deprecated: Required parameter $form follows optional parameter $notices in /var/www/vhosts/konaklamasihirbazi.com/httpdocs/wp-content/plugins/caldera-forms/classes/render/notices.php on line 40
Toplam Fiyat× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.