Kaş Paket Tur 3gece

kaş uygun paket tur

Kamp Alanı Hakkında

Kaş uygun paket tur için Kaş Mini Klasik 3 gece 4 gün tatil paketi ile Kaş ‘ı tanıma fırsatı bulursunuz ve Kaş ta kısa bir tatil yapmış olursunuz. Böylece bir daha gelmeye bahaneniz olur. Kaş Mini Klasik Programı her gün çıkışlıdır. Sadece tatil tarihinizi bildirmeniz yeterlidir. Kaş uygun paket tur her bütçeye uygundur. Konaklama tercihi standart oteldir.

Katılımcı Yaş Grubu: Her yaş için uygun

1.gün:  Kaş a geldiniz ve otelimize giriş yaptınız, kısa bir dinlenmenin ardından sizi ofisimize davet ettik,  ofisimizde Kaş ve program hakkında çay-kahve eşliğinde sohbet eşliğinde bilgilendirme yapılacak.

2.gün:  Kekova Batık Şehir Tekne Turu

Kekova Tekne Turu Kaş Tatilinin olmazsa olmaz bir aktivitesi. Kekova tekne turunda batık şehir üzerinde tekneyle gezerken, Kaleköy tarihi köyünde dinlenirken tarihe tanıklık edeceksiniz. Kekova bölgesinin muhteşem tertemiz koylarında yüzerken zaman dursun isteyeceksiniz. Öğle yemeklerimiz teknede açık büfe şeklinde sunulacak. Yemeklerimiz yöresel lezzet taşımaktadır. Sabah 09:30 Kaş tan başlayan Kekova tekne turumuz 18:00 da bitiyor.

(tüm gün süren aktivite)

3.gün Saklıkent Safari Turu

Bugün başka bir gün. Eğlencenin ve maceranın dibine vuracaksınız. Sabah 09:30 da safari araçlarımızla turumuza başlıyoruz. Kaş ın en deneyimli ve eğlenceli ekibiyle tura başlıyorsunuz. Kaş Jeep safari turunda ilk olarak Kaputaş plajında yüzme 1 saatlik yüzme molası veriyoruz. Ardından eski bir köy evinde kahvaltı molası vereceğiz. Gözleme ve çay ikramlarından sonra safari araçları arasında ve köylülerle yapacağımız su savaşına hazırlanacaksınız. Rehberimiz detayları size anlatacak. Hatırlatmak isteriz ki su savaşına katılmak zorunlu değil. İstemeyen misafirlerimizi araçların ön koltuklarına oturup camları kapatıp seyirci kalabilirler. Sürüş güvenliğinin olduğu noktalarda su savaşı yapılıyor ve sadece kahvaltı verdiğimiz köy ile Saklıkent kanyonu arasındaki mesafede yapılıyor.

Artık Saklıkent kanyonlar bölgesine varıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonuna girip, gizlikent kanyonundaki şelaleyi görüp altında resimleriniz çekiliyor. Ardından diğer kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonuna geçip yürüyüş yapıyoruz. Kanyonun çıkışında isteyen, cesaret eden ve yüzme bilenler  “Bodyrafting” aktivitesine katılıyor. Akan nehirde yüzüyoruz. Aklınızdan hiç çıkmayacak bir anı olarak yerini alacağından eminiz.

Öğle yemeğimizi nehir üzerinde kurulu sedirlerde alıyoruz. Yemeğimizin ardından Likya Uygarlığının ilk başkenti Xanthos antik şehrine geçiyoruz. Dünyaca ünlü Patara Plajına geçiyoruz. Patara antik şehrinin arasından geçerek plaja ulaşıyoruz. Yüzme molasının ardından ,araçlarımıza binip Kaputaş plajına doğru  yol alıyoruz. Kaputaş plajında 45 dakika yüzme molasının ardından Kaş a 18:30 da dönmüş oluyoruz.

(Tam Günlük bir aktivite)

4.gün Dalış (Opsiyonlu Tur)

Kaş Türkiye’nin en önemli dalış noktası. Kaş ta Dalış için limanda bekleyen teknemize sabah 08:45 geçiyoruz. Eğitmenimiz, kullanacağımız ekipmanlar hakkında, nasıl kullanacağınız konusunda , su altı iletişimi nasıl sağlayacağınız hakkında kısa bir eğitim verecek.  Ekipmanları dalış ekibimiz yardımıyla giydikten sonra, eğitmenimizle bire bir dalışa geçeceksiniz. Eğitmenimiz dalış süresince sadece sizi daldıracak ve sizin yanınızda olacak. Yaklaşık 5 ila 7 metre derinliğe inebileceksiniz. Sualtında kalış süresi yaklaşık 30 dakika. Limana dönüşümüz 13:00

(Yarım günlük bir aktivitedir.)

Kaş Mini Klasik Programına katılacak misafirlerimizin opsiyonlu olan dalış aktivitesini paketlerine eklemeleri durumunda uçakla döneceklerse uçak biletlerini  17:00 ve sonrası almaları gerekiyor.(Son gün dalış 13:00 da bitiyor.)

Kaş Uygun Paket Tur Neler Dahil

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

İletişim İçin

Ulaşım Bilgileri

Kaş Paket Tur 3gece


PAYLAŞ

Rezervasyon

Toplam Fiyat× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.