Kaş Tekne Fırtına

kaş tekne kiralama

Kamp Alanı Hakkında

Kaş Tekne Kiralama

Kaş özel tekne turu ile size özel bir tekne turu yapabilirsiniz. Kaş Kekova tekne kiralama hizmeti veren firmamızın teknelerini kiralayıp, özel bir tur yapabilirsiniz. Kaş Kekova tekne kiralama ile kekova koylarında size özel tekne turu yapabilirsiniz. Kekova bölgesi muhteşem koyların yanında, tarihi dokuya da ev sahipliği yapıyor. Kaş tatilinizde özel tekne turu yapmak isterseniz, Kaş limanında bulunan teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Kaş liman çıkışlı teknelerimiz ile kekova tekne turu yapabileceğiniz gibi, Kaş ‘ın etrafındaki bakir koylara düzenlenen adalar tekne turu da yapabilirsiniz. Kaş limandan çıkan teknemiz ile kekova tekne turunda, Kaş kekova bölgesi arasında kalan koyları gezersiniz. Sabah 10:00 da Kaş limandan hareket ediyoruz. İlk olarak ufakdere koyu, çoban koyu, kekova bölgesindeki akvaryum ve tersane koylarını gezersiniz. Her koyda ortalama 45 er dakika yüzme molası veriyoruz. Ayrıca batıkşehir ve simena köylerini de görüp tekrar Kaş limana 18:00 de dönmüş oluyoruz.

Kaş liman çıkışlı diğer turumuz olan Kaş adalar turunda ise Kaş ‘ın bakir koylarını gezersiniz. Liman ağzı, ufakdere, çoban, adalar ve güvercinlik koylarını geziyoruz. Her koyda ortalama 1 saat yüzme molası verip, tekrar Kaş limana 18:00 de dönüş yapıyoruz.

Kaş tekne kiralama hizmeti ile teknemizi mürettebatlı  kiralayıp, size özel bir tatil yapabilirsiniz

Sabah ilk koyda çay ikramları yapıyoruz. Öğle yemeği teknemizde yöresel soğuk zeytinyağlı mezelerin yanında balık ya da tavuk mangal olarak sunuyoruz.  Dönüş yolunda meyve ikramları sunuyoruz.

Kaş Tekne Kiralamak İçin 7 Neden

  • İzole bir tatil yapabilirsiniz.
  • Rotadan çıkmadan sakin koylara gidebilirsiniz
  • Gürültü olmaz
  • Sizden başka kimse olmaz
  • İstediğiniz zaman dönebilirsiniz.
  • Ne yiyeceğinizi seçebilirsiniz.
  • İstediğiniz saatte çıkabilirsiniz

Özel tekne turu için limana www.kasshuttle.com sitemizden transfer hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Kaş Blog yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Kaş Tekne Fırtına


PAYLAŞ

Rezervasyon

Toplam Fiyat× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.