Kaş Tekne Vlkn

kaş özel tekne turu

Kamp Alanı Hakkında

Kaş Özel Tekne Turu

Kaş özel tekne turu ile size özel bir tekne turu yapabilirsiniz. Kaş Kekova tekne kiralama hizmeti veren firmamızın teknelerini kiralayıp, özel bir tur yapabilirsiniz. Kaş Kekova tekne kiralama ile kekova koylarında size özel tekne turu yapabilirsiniz. Kekova bölgesi muhteşem koyların yanında, tarihi dokuya da ev sahipliği yapıyor. Kaş tatilinizde özel tekne turu yapmak isterseniz, Kaş limanında bulunan teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Kaş liman çıkışlı teknelerimiz ile kekova tekne turu yapabileceğiniz gibi, Kaş ‘ın etrafındaki bakir koylara düzenlenen adalar tekne turu da yapabilirsiniz. Kaş limandan çıkan teknemiz ile kekova tekne turunda, Kaş kekova bölgesi arasında kalan koyları gezersiniz. Sabah 10:00 da Kaş limandan hareket ediyoruz. İlk olarak ufakdere koyu, çoban koyu, kekova bölgesindeki akvaryum ve tersane koylarını gezersiniz. Her koyda ortalama 45 er dakika yüzme molası veriyoruz. Ayrıca batıkşehir ve simena köylerini de görüp tekrar Kaş limana 18:00 de dönmüş oluyoruz.

Kaş liman çıkışlı diğer turumuz olan Kaş adalar turunda ise,Kaş’ın bakir koylarını gezersiniz. Limanağzı, ufakdere, çoban, adalar ve güvercinlik koylarını geziyoruz. Her koyda ortalama 1 saat yüzme molası verip, tekrar Kaş limana 18:00 de dönüş yapıyoruz.

Kaş tekne kiralama hizmeti ile teknemizi mürettebatlı  kiralayıp, size özel bir tatil yapabilirsiniz

Sabah ilk koyda çay ikramları yapıyoruz. Öğle yemeği teknemizde yöresel soğuk zeytinyağlı mezelerin yanında balık ya da tavuk mangal olarak sunuyoruz.  Dönüş yolunda meyve ikramları sunuyoruz.

Kaş Özel Tekne Turu 4 Farklı Rota

  • Kaş Limandan Kekova rotası
  • Kaş Limandan Kaputaş Mavi Mağara rotası
  • Kaş Limandan Kaş Adalar Rotası
  • Kaş Limandan Meis Yunan Adası Rotası

Kaş limana ulaşım için www.kasshuttle.com sitemizden transfer saatlerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kaş blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Kaş Tekne Vlkn


PAYLAŞ

Rezervasyon

Toplam Fiyat× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.