Kaş Balayı Tatili

kaş balayı tatili

Kamp Alanı Hakkında

Kaş Balayı Tatili

Kaş balayı paket tur programımız ile sıradan balayı tatilini unutun. Macera dolu unutulmaz bir tatile hazır olun. Kaş Balayı Tatil Paketi ile hem dinlenin hem de adrenalini hissedin.  Balayı planlayan çiftlerimiz 7gece 8gün konaklama dahil tatil paketini alarak Kaş ta unutulmaz bir balayı yaşayabilirler. Kaş balayı paket tur tatili ile konaklama dahil fiyat avantajlarını yakalarsınız.

1.gün:  Kaş a geldiniz ve otelimize giriş yaptıktan sonra sizi ofisimize davet edeceğiz. Ofisimizde tatil programı hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız.

2.gün: Dalış (Deneme Dalışı)

Kaş, Türkiye’nin en önemli dalış noktasıdır. Kaş ta dalış için limanda bekleyen teknemize sabah 08:45 geçiyoruz. Eğitmenimiz kısa bir brifingle kullanacağımız ekipmanların ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağınızı, su altında iletişimi nasıl sağlayacağınızı anlatacak.  Ekipmanları dalış ekibimiz yardımıyla giydikten sonra eğitmenimizle bire bir dalışa geçeceksiniz. Eğitmenimiz dalış süresince sadece sizi daldıracak ve hep yanınızda olacak. Yaklaşık 5 ila 7 metre derinliğe inebileceksiniz. Sualtında kalış süresi yaklaşık 15 ila 30 dakika arasındadır. Limana dönüşümüz 13:00 (Yarım günlük bir aktivitedir.)

3.gün: Saklıkent Safari

Bugün başka bir gün. Eğlencenin ve maceranın dibine vuracaksınız. Sabah 09:30 da safari araçlarımızla turumuza başlıyoruz. Kaş ın en deneyimli ve eğlenceli ekibiyle tura başlıyorsunuz. Kaş Jeep Safari turunda ilk olarak Kaputaş Plajında Kimse yokken yüzme molası vereceğiz. Ardından eski bir köy evinde kahvaltı molası vereceğiz. Gözleme ve çay ikramlarından sonra safari araçları arası ve köylülerle yapacağımız su savaşına hazırlanacaksınız. Rehberimiz detayları size anlatacak. Hatırlatmak isteriz ki su savaşına katılmak zorunlu değil. İstemeyen misafirlerimizi araçların ön koltuklarına oturup camları kapatarak seyirci kalabilirler. Sürüş güvenliğinin olduğu noktalarda su savaşı yapılıyor ve sadece kahvaltı verdiğimiz köy ile Saklıkent kanyonu arasındaki mesafede yapılıyor.

Kanyonlar bölgesine varıyoruz ve ilk olarak Gizlikent kanyonuna girip yürüyüşe başlıyoruz, gizlikent kanyonundaki şelalenin altında resimleriniz çekiliyor. Ardından diğer kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonuna geçip yürüyüş yapıyoruz. Kanyonun çıkışında isteyen, cesaret eden ve yüzme bilenler  “Bodyrafting” aktivitesine katılıyor. Buz gibi nehirde yüzüyoruz. Aklınızdan hiç çıkmayacak bir anı olarak yerini alacağından eminiz.

Öğle yemeğimizi nehir üzerinde kurulu yer sofralarında alıyoruz. Yemeğimizin ardından Likyalıların ilk başkenti olan Xanthos antik şehrinden yavaş bir geçiş yapıyoruz ve rehberiniz kısa bilgiler veriyor. Ardından dünyaca ünlü Patara antik şehrinin içinden geçerek Patara plajına ulaşıyoruz. Yüzme molasının ardından araçlarımıza binip Patara Kum Tepelerine doğru yol alıyoruz. Kum tepelerinde yorgunluğumuzu ikramlarımız eşliğinde atarak Kaş ‘a 18:30 da dönmüş oluyoruz.

(Tam gün süren bir aktivite)

4.gün: Kekova Tekne Turu

Kekova Tekne Turu, Kaş tatilinin olmazsa olmaz bir aktivitesi. Kekova tekne turunda batıkşehir üzerinde tekneyle gezerken, Kaleköy tarihi köyünde dinlenirken tarihe tanıklık edeceksiniz. Kekova bölgesinin muhteşem tertemiz koylarında yüzerken zaman dursun isteyeceksiniz. Öğle yemeklerimiz teknede açık büfe şeklinde sunulacak. Yemeklerimiz yöresel lezzet taşımaktadır. Detaylı Bilgi için sitemizden kekova tekne turu programını inceleyebilirsiniz.

Sabah 09:30 Kaş tan araçlarımızla ayrılıp Kekova bölgesinin kapısı olarak tabir edilen, karayolu ulaşımının son nokatsı Üçağız köyüne transferin ardından, Üçağız köyü limanından teknemize biniyoruz. Profesyonel rehber eşliğinde, müziksiz, kalabalık olmayan teknemizle  Kekova tekne turumuzu 18:00 da bitiyoruz.

(tüm gün süren aktivite)

5. gün Yamaç Paraşütü

Bugün en bomba aktiviteyle sizleri uğurluyoruz. Pilot eşliğinde yapılan aktivitede Kaş ve Meis manzarasını size eşlik ediyor. 800 metre zirveye çıkacağız ve uçuş zirveden başlayıp, Kaş limandaki iniş noktasında son bulacak. Uçuş süresi 30 dakika.

(Toplam aktivite süresi 1 saat)

6 ve 7.gün Serbest Zaman

8.Gün Tesisten Ayrılış

AÇIKLAMALAR:

FİYATLAR 2 KİŞİ Toplam FİYATLARDIR.

Kaş Balayı Tatili KONAKLAMA VE KONSEPT

MERKEZ OTELLER ( ODA KAHVALTI ) -PHELLOS OTEL

ÇUKURBAĞ YARIMADASI OTELLERİ (ODA KAHVALTI ) -ARPIA HOTEL

Villa Konaklama Tercihi-Pınarbaşı Mah. Villa Erol

Konaklama 7gece 8gün dahildir.

Saklıkent Jeep Safari Turu ve Kekova Tekne Turu tam güm olduğundan turlardaki öğle yemekleri dahildir.

Saklıkent safari turunda tüm girişler dahildir. Saklıkent safari turunda çekilen resimler dahildir.

Kekova tekne turunda öğle yemeği, transfer, rehberlik hizmetleri dahildir.

Dahil Olmayanlar:

Yamaç Paraşütü ve Dalış aktivitesinde öğle yemeği yoktur.

Yamaç Paraşütünde ve Dalış ta çekilen resimler Dahil Değildir.

Kaş a ulaşım dahil değildir

Ulaşım Bilgileri

Kaş Balayı Tatili


PAYLAŞ

Rezervasyon

Toplam Fiyat× Merhaba, Yardım İçin Buradayız.